Питання що часто задаються

Знайдіть відповіді на найчастіші запитання:

З кодом моделі:

Код моделі - це виробничий код для транспортних засобів Yamaha і включає всю інформацію (модель, рік, обробку) специфіку вашого автомобіля. Це найефективніший спосіб обов’язково знайти свою модель і не робити помилок замовлення!

З номером шасі або VIN:

Якщо ви хочете більш точно визначити свій автомобіль, вам потрібен номер шасі вашого автомобіля, який відрізняється на кожному транспортному засобі і допоможе вам знайти інформацію, коду моделі не містить, дуже корисно, якщо ви не знаєте, наприклад, код кольору.

Будьте уважні, дата в реєстраційному документі - дата 1-ї реєстрації, яка може бути різною в порівнянні з модельним роком.
Кількість, зазначена у списках деталей, означає загальну кількість кожного номера деталі, який потрібно замовити, щоб отримати всі розташовані на схемі, на якій ви знаходитесь.
Наприклад: Якщо в стовпці кількості є гвинт, вказаний 4, значить, 4 деталі на цьому номері деталі на схемі, яку ви шукаєте.

Попередження: ціна, зазначена у списках деталей, є одиничною ціною і не залежить від кількості.
На жаль, коли на частині написано "контакт", це більшість випадків відмінена частина, недоступна у нас, і Yamaha.

Ви можете зв’язатися з нами в будь-якому випадку, можливо, ми зможемо знайти вам заміну ;-)
Після створення вашого облікового запису вам слід було б отримати електронний лист від нас, де можна знайти ваш пароль, створений автоматично. Якщо ви цього не зробите, поставте прапорець у спам-полі.

Щоб отримати новий, вам потрібно перейти в розділ Мій рахунок, при введенні адреси електронної пошти ви зможете натиснути «Забули пароль?», Ви отримаєте новий електронною поштою.

Тоді ви зможете змінити його у своєму акаунті за своїм бажанням.

We can help you and answer to your questions through the Contact section or the live support.
Ви повинні мати обліковий запис на нашому веб-сайті, щоб замовити замовлення, оскільки нам, звичайно, потрібно знати ваш контакт для виставлення рахунків та доставки.

За допомогою свого облікового запису ви зможете економити транспортні засоби, щоб легко наступного разу опинитися в Мій гараж.

Те, що ви також можете зробити зі своїм обліковим записом, - це зберегти свій кошик як цитату та знайти його згодом у Моїх котируваннях.
На жаль, на нашому веб-сайті Yamaha технічні посібники не всі доступні.

Але, як ми знаємо, це може бути важливо, ви можете подивитися на нашому веб-сайті технічної інструкції, ви можете знайти його для свого велосипеда ;-)
Дистанційна механічна діагностика - це не найпростіший спосіб зробити це ефективно, але ви можете зв’язатися з нами, якщо вам потрібні поради, ми спробуємо допомогти вам якнайкраще.
Веб-сайт parts-yamaha.com.ua - це дилерська мережа Yamaha, як і всі веб-сайти з Microfiches.net.

Увійшовши в систему, ви можете знайти контакт з дилером, який буде відповідати за ваші замовлення, в розділі Контакт.