Відправлення і доставка

Відправлення і доставка

 

Виконання замовлення:

Обробка здійсненого замовлення на www.parts-yamaha.com.ua займає до 48 годин у робочі дні.

Час доставки:

Звичайні терміни доставки – від 10 до 14 робочих днів. Час обробки включено в час доставки.

В окремих випадках, коли замовлена деталь знаходиться у Сполучених Штатах або в Японії, термін доставки може бути збільшений до 45-60 днів.

Скасування замовлення:

Якщо ви хочете скасувати ваше замовлення, будь ласка, зверніться якомога швидше до центру обслуговування клієнтів. Надішліть номер свого замовлення за адресою e-mail і, якщо стан замовлення все ще знаходиться в процесі обробки, ми зможемо скасувати його.

Якщо замовлення, яке ви хочете скасувати, вже відвантажено – його, на жаль, не можна скасувати.

Вартість доставки:

Вартість доставки розраховується автоматично при додаванні товару у ваш кошик. Вона здебільшого є точною, але іноді може варіюватися залежно від розміру та ваги посилки. Якщо у вашому замовленні є великогабаритні запчастині, будь ласка,  зв"яжіться з центром обслуговування клієнтів, щоб знайти найкраще рішення.

Доставка замовлення:

www.parts-yamaha.com.ua пропонує доставку вашого замовлення до найближчого поштового відділення або кур’єром до вашого звичайного місцезнаходження. Доставка кур’єром позбавляє вас від необхідності відвідування поштового відділення та економить ваш час.

Переконайтеся, що ви надали нам точну та повну адресу для запобігання будь-яких додаткових зборів, якщо кур"єр не зможе доставити замовлення на вказану адресу.

Відмова при отриманні, неможливість вручення, або помилковий адрес доставки:

Якщо ви відмовитесь від замовлення під час доставки, то воно буде повернено на наш склад. Збори, пов"язані з поверненням, стягуються з вас. Такий же результат матиме місце і для замовлень, які неможливо вам доставити, якщо під час спроб багаторазової доставки нікого немає вдома або замовлення не було отримане з місцевого поштового відділення протягом кількох днів. Правила відрізняються залежно від обраної служби доставки. Також нам будуть повернені посилки, які доставляються на неправильну або неповно вказану адресу через помилку клієнта.

Відстеження вашого замовлення:

Ви будете отримувати електронні листи, які інформуватимуть вас про стан вашого замовлення. У день відправлення замовлення ви отримаєте електронний лист із номером відстеження та посиланням на нього. 

Ми використовуємо файли cookie на нашому сайті, щоб збирати статистику про відвідування. Натиснувши Я приймаю або продовжуючи на цьому сайті, ви приймаєте використання цих файлів cookie. Детальніше…
Є запитання?