Умови використання

Умови використання

 

Ласкаво просимо на www.parts-yamaha.com.ua ("www.parts-yamaha.com.ua сайт"). Послуги на цей сайт пропонує вам Coxa Ltd ("www.parts-yamaha.com.ua") та її філії, при дотриманні наступних умов. Якщо ви відвідуєте магазин на www.parts-yamaha.com.ua ви приймаєте ці умови. Будь ласка, прочитайте їх. Коли ви використовуєте будь-які поточні або майбутні сервіси www.parts-yamaha.com.uaабо відвідуєте, або робите покупки в компаніях, пов"язаних з www.parts-yamaha.com.ua ви погоджуєтесь на такі ж керівні принципи та умови, застосовані до таких послуг або бізнесу. Відвідуючи сайт www.parts-yamaha.com.ua та запропоновані через нього послуги ви погоджуєтесь з цими умовами використання  і пов"язаних з ними політиками, умовами і керівними принципами. Якщо ви не згодні з будь-якою з цих умов, ви не може використовувати сайт www.parts-yamaha.com.ua.

 

Ризик втрати:

 

Всі товари, придбані на www.parts-yamaha.com.ua оформлюються відповідно до договору відвантаження. Це означає, що ризик втрати та право власності на такі товари переходить до вас після передачі товарів від нас до перевізника.

 

Описи продуктів:

 

www.parts-yamaha.com.ua намагається надавати описи товару якомога точнішими. Однак, www.parts-yamaha.com.ua не гарантує, що описи товарів або інший вміст сайту www.parts-yamaha.com.ua є точними, повними, надійними, актуальними та вільними від помилок. Якщо товар, пропонований www.parts-yamaha.com.ua не відповідає опису, то ваш єдиний вибір – це повернути його в невикористаному стані.

 

Ціноутворення:

 

За винятком випадків, коли вказано інше, ціна, яка відображається для товарів на www.parts-yamaha.com.ua, являє собою повну роздрібну ціну, вказану на самому товарі, запропоновану виробником або постачальником, або оцінюється відповідно до стандартної практики галузі. Ціна - це порівняльна цінова оцінка, яка може відображати чи не відображати переважаючу ціну в кожній області в будь-який конкретний день. Для деяких товарів, які пропонуються як набір, ціна може представляти ціни на "відкриті акції", що означає сукупність оцінюваних виробників або рекомендованої роздрібної ціни для кожного з товарів, що входять до складу. Якщо товар пропонує один з наших продавців, ціна за набір може бути надана продавцем.

Щодо товарів запропонованих www.parts-yamaha.com.ua, то ми не можемо підтвердити ціну товару, поки ви його не замовите. Незважаючи на наші зусилля, невелика кількість товарів у нашому каталозі можуть бути неправильно оцінені. Якщо правильна ціна є вищою за поданою в каталозі, ми будемо, на наш розсуд, або перед відправкою зв"язуватися з вами для вирішення питання, або скасуємо ваше замовлення і повідомимо вас про це.

 

Всі ціни можуть змінюватися. www.parts-yamaha.com.ua залишає за собою право вносити корективи до ціноутворення і товарних пропозицій з причин, включаючи, але не обмежуючись ними: зміни ринкових умов, припинення виробництва товару, відсутність товару, зміна ціни виробником та помилки в рекламі. Всі замовлення залежать від наявності товару. Таким чином, www.parts-yamaha.com.ua не гарантує, що завжди буде мати можливість виконати замовлення.

 

Відмова від гарантій і обмеження відповідальності:

 

Цей сайт та вся інформація, зміст, матеріали, продукти (разом із програмним забезпеченням) та послуги, включені або іншим чином надані вам на цьому сайті, надаються www.parts-yamaha.com.ua на основі "як є" та "наскільки це можливо", якщо інше не зазначено в письмовій формі. www.parts-yamaha.com.ua не дає ніяких запевнень чи будь-яких гарантій, явних або неявних, щодо роботи цього сайту чи інформації, змісту, матеріалів, продуктів (у тому числі програмного забезпечення) або послуг включених, або іншим чином наданих через цей сайт, якщо інше не зазначено в письмовому вигляді. Ви прямо погоджуєтеся на використання цього сайту на свій страх і ризик. 

У повному обсязі, дозволеному чинним законодавством, www.parts-yamaha.com.ua відмовляється від усіх гарантій, явних чи непрямих, включаючи, але не обмежуючись ними, передбачувані гарантії комерційної придатності та придатності для певної мети. www.parts-yamaha.com.ua не гарантує, що інформація про веб-сайт www.parts-yamaha.com.ua, вміст, матеріали, продукти (включаючи програмне забезпечення) або послуги, включені або іншим чином надані вам на цьому сайті; його сервери або електронна пошта від www.parts-yamaha.com.ua не містять вірусів або інших шкідливих компонентів. www.parts-yamaha.com.ua не несе відповідальності за будь-які збитки будь-якого виду, пов"язані з використанням сайту www.parts-yamaha.com.ua або будь-якої інформації, вмісту, матеріалів, продуктів (включаючи програмне забезпечення) або послуг, включених або доступних опосередковано через цей сайт, включаючи, але не обмежуючись цим, прямі, непрямі, випадкові, каральні та опосередковані збитки.

 

Закони певних юрисдикцій не дозволяють обмежувати імовірні гарантії або виключення або обмеження певних збитків. Якщо ці закони застосовуються до вас, деякі або всі перераховані вище винятки або обмеження можуть не відноситися до вас, і ви можете мати додаткові права.

 

Політики сайтів, модифікації і подільність:

 

Ці правила також регулюють ваш візит на сайт www.parts-yamaha.com.ua. Використання веб-сайту www.parts-yamaha.com.ua підпадає під версію умов використання, опублікованих на цьому сайті під час його відвідування. Відповідно, до використання веб-сайту www.parts-yamaha.com.ua рекомендується переглянути умови використання. Ваше подальше користування даним сайтом після опублікування будь-яких змін або замін буде вважатись прийняттям вами таких змін або замін. Якщо ви не погоджуєтеся з будь-якими змінами або доповненнями до цих умов використання, ви не можете використовувати сайт www.parts-yamaha.com.ua і повинні негайно припинити використання сайту. Якщо будь-яка з цих умов вважається недійсною, або з якої-небудь причини її неможливо виконати, то ця умова вважається відокремленою і не впливає на дійсність і можливість виконання вами будь-яких інших умов.


Останнє оновлення: 19.10.2018

Ми використовуємо файли cookie на нашому сайті, щоб збирати статистику про відвідування. Натиснувши Я приймаю або продовжуючи на цьому сайті, ви приймаєте використання цих файлів cookie. Детальніше…
Є запитання?